Mieszkańcy

Kuba

Bystry chłopak z dużą wiedzą.Otaczający go świat ma tyle kolorów i dźwięków.... Jest bardzo dobrym i opiekuńczym bratem. Lubi bawić się na dworze i ze zwierzętami. Mało je i przez to jest szczupły, ale z tym pewnie damy sobie radę.

Witek Madej - Wielki Wujcio

Witek Madej - Wielki WujcioSą chwile gdy zapominam jak się nazywam: MOPS, sądy, poradnie, .... ogrom spotkań i „papierologii”, przecież doba ma tylko 24 godziny. Lubię historię, modelarstwo i wszystkie rodzaje "zbieractwa" - jestem dumny z mojej kolekcji biletów. Uwielbiam czytać. A kiedy tylko jest ciepło zabieram rodzinę i przyjaciół na "łono przyrody". Czasami przebieram się w słowiańskie ciuchy, siedze przy ogniu i snuje opowieści z dawnych, przeszłych czasów.

Madzia Madej - Wielka Ciocia

Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę, ale nigdy nie myślałam, że aż tak wielką, jest SUPER. Moje hobby to kucharzenie, florystyka - bukieciarstwo i zbieranie słoników /takich zminiaturyzowanych ma się rozumieć/. Jestem straszną gadułą! Uwielbiam karmić ludzi tym co wyjdzie z garnka lub brytfanki. I uwielbiam jak potem klepią sie po brzuszkach i mrucza mniam mniam ... A w tak zwanym międzyczasie jestem matką Rodu Dębowego Liścia.

Martyna

Nadwyraz dojrzała babka o wszechstronnych umiejętnościach i zainteresowaniach. Śpiewa, tańczy, maluje i ma artystyczną duszę.Jest kochana i bardzo pomaga rodzicom. Lubi słuchać muzyki i jest dowcipna. Lubi uśmiechać się do wszystkich. Gadulstwo ma po mamusi! A jak nie gada to je... Uwielbia naleśniki i czekoladę... szkoda, że juz nie mieszka z nami na stałe...

Artur

Płomień we włosach i płomień w sercu... Lubi wszystkiego dużo i natychmiast. Piłka i rower to jego pasje. Bedąc u progu dorosłości uczy się być zręcznym mechanikiem samochodowym.  I jest wielkim pożeraczem owoców.

Patrycja

Nie potrafi chodzić, wszędzie biega i ciągle podskakuje. A jak pieknie potrafi opowiedzieć wierszyk o dziku co jest bardzo zły...! Pochłania ogromne ilości słodyczy. Często sie śmieje i często śpiewa.

Krystian

Mały mądrala. Jest strasznie wesoły i bardzo dużo je. Lubi się bawić z innymi dziećmi i potrafi opiekować się zwierzątkami. Jest wysportowany i potrafi skakać, robić fikołki i grać w piłkę. Interesują go śrubki, młotki i miarki. Jest Słowianinem w Rodzie Dębowego Liścia. Fan naleśników w różnej postaci...

Angelika

Uśmiechnięta buzia i tęsknota w oczach. Potrafi byc gospodarna i pomaga w kuchni. Uczy młodsze rodzeństwo jak myc ząbki i składać ubranka. Lubi się przytulać. Uwielbia frytki i dobre mięsko, ale najbardziej spagetti. Potrafi je nawet narysować.

Jakub

Doskonały konstruktor klockowych budowli i niezrównany budowniczy papierowych samolotów. Równie mocno ciagnie go do komputera. Urwis, ale jak coś przeskrobie udaje kosmitę. Mimo, że ma mały brzuszek potrafi zjeść kilka kanapek.

Ewelina

Podpora cioci Madzi, w pracach domowych. Potrafi opiekować się młodszym przybranym rodzeństwem. Lubi tańczyć i śpiewać.  Pięknie pisze i rysuje.Dużo czyta.  Słowianka, spod rąk której wychodzą przepiękne ozdoby. Bardzo lubi rosół....

Oskar

Mały Oskarek - najmłodszy mieszkaniec naszego domu. I wiekiem i \"stażem\" - Troszkę chorowity, ale szybko sie rozwija i uczy. Jest dzielnym przedszkolakiem gdzie ćwiczy literki, gimnastykuje język, dużo rysuje i bawi się z dziećmi. Uwielbia zabawy na dworze, bohaterów Star Wars i układanie budowli z klocków Lego.

Olek

Facet o wielkim sercu i... czarujących oczach. Jest bardzo wyrozumiałym starszym bratem dla przybranego rodzeństwa. Jest harcerzem i Słowianinem. Ma talent aktorski i jest doskonałym konstruktorem z klocków lego. Pożeracz żelków i kurczaków...

Iza

Mądra dziewczyna. Szóstkowo - piatkowy uczeń. Z wyjątkową ilością zainteresowań. Pracowita pszczółka o czarującym uśmiechu. Daje się lubić! :)

Zwierzaki

ZwierzakiDzieci lepiej wychowują się wsród zwierząt. Można je przytulić, nauczyć się odpowiedzialności. Mieszka z nami pięć psów,dwa kotyy,  królik, dwie szynszyle, kilkadziesiąt rybek - stan zwierzyńca zmienia się nieustannie...