Przyjaciele

Babcia Mirka i Dziadek Zdzisiek

Babcia Mirka i Dziadek Zdzisiek i właśnie nie wiadomo czy bardziej ciocia i wujek, czy babcia i dziadek! - to właśnie oni przez kilka lat mieszkali razem z dziećmi... i miedzy innymi dzięki nim ten dom wygląda tak pięknie, miło... Całusy dla Was, za to co zrobiliście!

Babcia Basia i Dziadek Karol

Babcia Basia i Dziadek Karol Wielkie serce!! Uwielbia ploteczki ze wszystkimi wnukami. Złoty medal za: pączki, kiszone ogórki, pasztet...... mniam! Szkoda że daleko mieszka! Dziadek Karol "siła spokoju", prawdziwy dziadek majsterkowicz i "dokuczacz" maluchom. Kochamy ich wszyscy bardzo!!

Ciocia Madzia

Ciocia Madzia  Zawsze o nas myśli - i dużych i małych - i zagłaskuje nam wszystkie koteczki. Ależ Ona nam gotuje i piecze pyszności...

"Łysy" i "Wiórka"

Tomek to "popsuj komputerowy". Co przyjdzie, grzebie w komputerach, "czaruje", nie daje dzieciom pograć.... Tata chrzestny "Papryka" ...a i jest twórcą tej stronki. Dorota pojechała kiedyś z nami na wakacje i tak została w naszej szalonej rodzinie. Ma śliczne włosy i lubimy jak się uśmiecha. Mają wesołą córcię Zuzię. Wszyscy są radosnymi Słowianami.

Rodzinka Troszyńskich

Rodzinka Troszyńskich Tu chyba nie ma tyle miejsca, żeby napisać jak bardzo są dla nas ważni, jak często o nas myślą i ile nam pomagają.... są niezastąpieni. Jeśli mamy jakiś problem to po telefonie do Nich przestaje on istnieć! Na fotce widnieje głowa domu - Jacek; są jeszcze: Małgosia, Kasia i Łukasz... Prowadza wielka firmę w rodzinnej atmosferze, a pracownicy to wyjątkowi ludzie.

www.transland.alpha.pl

 

Agnieszka i Mariusz Kijewscy

Agnieszka i Mariusz Kijewscy

Potrafią postawić świat na głowie jeśli mogą tylko w czymś pomóc - strasznie rozpieszczają dzieci - ale nie można im mieć tego za złe! Mają śliczną córcię Martynkę! – ciekawe po kim ma to imię : )

Marian i Marga

Marian i Marga

Mieszkają w górach i potrafią się cieszyć z każdej chwili życia. Ludzie pełni zapału i wielkiego serca. Zawsze możemy na Nich liczyć : ) Do składu całkiem nie dawno dołączył Kacper.
To już nie przyjaciele - to rodzina!

Ekipa pracowników i wolontaruszy Schroniska na Polanie Głodówka

Ekipa pracowników i wolontaruszy Schroniska na Polanie Głodówka Schronisko na Polanie Głodówka to wyjatkowe miejsce, które przyciąga wyjątkowych ludzi: Ola, Magda, Jurek, Marysia, Teresa, Bartek, Patrycja, Filip, Robert, Adrian... wielu innych, a każdy z nich wkłada w te przyjazne mury swoją moc i uśmiech. Miejsce pełne magii, chwil spędzonych przy ognisku, pełne muzyki w różnym, ale zawsze pozytywnym klimacie, miejsce wieczornych rozmów, radości i uniesień. Doskonała baza do wypraw w góry, a z okien schroniska roztacza się najpiękniejsza panorama Tatr. Kochamy tam wracać....

Kasia

Kasia uśmiech i pomocna dłoń - szkoda że ma tak mało czasu bo jest naszym miłym gościem, prawie domownikiem. Po prostu jest Kochana!

Izunia i Karol

Izunia i Karol Zdecydowanie należy im się: Order Przyjaciela na 102, są zawsze kiedy trzeba i gdzie trzeba, a jeżeli chodzi o babskie plotki to Izunia jest niezastąpiona!!!

Dorota i Michał

Dorota i Michał Nie zależnie czy potrzebujemy naprawić rowery, popłynąć na rejs, kupić prezenty dla dzieci czy wymyślimy jeszcze coś innego wystarczy znać do Nich numer a problem zniknie. Są jak dobre duszki.

Dorota i Grzegorz

Dorota i Grzegorz Odświeżona przyjaźń z przeszłości. Dorota i Grześ to naprawdę dobrana para! Znajdą czas kiedy potrzebna jest pomoc, doradzą, czasem coś podarują. Dobrze że Was mamy....

Asia i Marek

Asia i Marek Zawsze uśmiechnięci, zawsze mili. Stanowią doskonałą parę. Marek jest fachowcem od języka migowego, a teraz chodzi w mundurze:)

Sth

Sth Stach (w skrócie Sth) jest kaskaderem, kręci zwariowane filmy i jest twardzielem. Jak trzeba wyciąć komuś jakiś „numer” - dzwoń po Sth-a.

Ania und Josef

Ania und Josef Super dobra siostra!!! Pomaga jak może i zachęca do tej pomocy swoich przyjaciół. Jest nieoceniona, a czasami jest „prawdziwą ostatnią deską ratunku”. Josef jest oazą spokoju i równowagi. Podziwiamy Jego upór i zaangażowanie w zdobywaniu umiejętności posługiwania się językiem polskim. Szkoda, że mieszkają tak daleko...

Ela i Sławek

Na codzień rodzina. Brat i bratowa. Jak potrzeba to pogada, jak potrzeba to pomoże. A czasem auto pożyczy. Rodzina i przyjaciele równocześnie czyli 2 w 1:)

Paweł i Beata

Paweł i Beata Rodzina i prawie sąsiedzi w jednym. Zapracowani i ciężko uchwytni ale chętnie obdarzają innych uśmiechem. Czasami z ich przyjściem rozwiązują się problemy. Paweł to Madzi Duży Brat : )

Jagna

Jagna Za mało słów i miejsca żeby opowiedzieć jaka jest Sylwia!! Jest Ciocią, Przyjaciółką, Pomocną Dłonią. Nie ważne czy w dzień czy w nocy -zawsze kiedy potrzeba wszystkich wysłucha, przytuli, pomoże w kuchni czy zaopiekuje się dziećmi... a jak ją ładnie poprosicie to zaśpiewa piękna kołysankę.

Janusz

Janusz Pamięta o nas z daleka, a wraz z nim całe Gimnazjum. I czasem oni przyjadą do nas, a czasem zaproszą nas do siebie. Miło popatrzeć jak ludzie są szczęśliwi robiąc coś dla innych.

SP nr 7 w Łodzi

Sprawdzeni od wielu lat przyjaciele przez duże „P”! Pomagają dbać o czystość domu i dokarmiają nasze zwierzaki. Mądre dzieciaki i dobrzy nauczyciele. To naprawdę szkoła z klasą, o której można poczytać na stronie

http://www.sp7.edu.lodz.pl

Eliza

Eliza Eliza - niesamowity zmysł plastyczny, a raczej artystyczny. Kreator, wizażysta, projektant, krawcowa.... wszystko w jednej osobie. Szalona mama Racheli i Amadeusza. Szkoda że są tak daleko i rzadko się widujemy.

Michał „Reyki”

Człowiek z pasją, pełen historycznej wiedzy i cudownych umiejętności. Można go słuchać godzinami. A jeśli trzeba zrobić coś wielkiego to zawsze jest gotów do pomocy

Oleńka

Oleńka Bez niej było by ciężko - Dooooobra Cioooocia - jak trzeba ugotuje, jak trzeba przytuli, pogada, pośmieje się ..... i zawsze można na nią liczyć. Natalka jest uwielbiana przez wszystkich domowników, tylko koty mają inne zdanie... bo chciała by zagłaskać je na śmierć.

Ziuta

Ziuta Ciotka Ziuta (tak naprawdę Agnieszka) składa się z rozsądku, wewnętrznej siły i serdeczności. Czuje muzykę i ma wielu „muzycznych” przyjaciół. Dzieci ją uwielbiają!

Agatka

Agatka Jej perlisty śmiech potrafi rozbawić nawet nieboszczyka :). Zaraża otoczenie swoją radością, potrafi się bawić, ale też pomóc, przytulić, pocieszyć.

Gienek

Gienek Najlepsze „dzieło” ciotki Ziuty:). Mądry i radosny młody mężczyzna, słowiański wojownik i opoka naszych wyjazdów do lasu. Z Gienkiem niestraszny nam zwierz ani chłód ani głód. Potrafi rozpalić ognisko jedną zapałką!

Madzia i Michał

Madzia i Michał Przyjaźń która przetrwała próbę czasu. Madzia jest utalentowanym plastykiem który wyczaruje cudności kredką lub rzeźbą. Michał ma najpiękniejszą domową bibliotekę. I jak potrafi opowiadać. Rodzice małej szalonej Maury.

Aneta, Kasia, Czarek i Piotrek

Aneta, Kasia, Czarek i Piotrek Przyjaciele z harcerstwa odkryci po latach „na nowo”. Aneta potrafi zorganizować fajny wyjazd. Piotrek naprawi wszystko cokolwiek się zepsuje, Kasia jest po prostu urocza i bardzo! lubiana a przez niektórych wręcz kochana, a Czarek to niedościgniony wzór „luzaka”.

Wiesia i Mietek

Znowu „odzyskani” przyjaciele z harcerstwa : ). Wiesia kocha zwierzęta i kwiatuszki - ma sklep zoologiczno - ogrodniczy. A Miecio kocha coś przykręcać, spawać, naprawiać i kombinować. Są po prostu fajni!

Fernanda

Fernanda Miejsce zamieszkania: Brazylia. Niezwykle sympatyczna, pogodna, mądra i kontaktowa dziewczyna (choć jak na nasz gust zbyt dużo mówi po portugalsku). Była mieszkańcem domu podczas rotariańskiej wymiany młodzieżowej. Nasza brazylijska Córka!! Tęsknimy za Tobą Fernanda!

Rotary Club Łódź 4 Kultury

Rotary Club Łódź 4 Kultury Przyjaciele, pomocnicy, opiekunowie. Weseli, troskliwi i dodający nam siły na pokonywanie wszelkich trudności. Dziękujemy że jesteście z nami!

Wojtek

Wojtek Przyjaciel a właściwie to już domownik : ) Solidny filar naszej słowiańszczyzny! Wojtek jest bardzo pozytywnym i mądrym facetem. Czasem pomaga w gotowaniu i pracach podwórkowych, jest szoferem i Super Nianią kiedy trzeba.

Rodzina Państwa W.

Rodzina Państwa W. Wspaniała Rodzina z Madzią na czele - szczerzy, serdeczni i niezwykle ciepli. Takich przyjaciół nie poznaje się często. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa i dobroci z Waszej strony!

Fundacja „Nie tylko myśl”

Grupa świetnych ludzi niosąca pomoc innym. Nie tylko myślą - oni głownie działają i robią to doskonale! Organizatorzy wyjazdów w nieznane i zajęć w czasie wolnym. Są naprawdę super!

Agnieszka i Michał

Agnieszka i Michał To naprawdę wspaniali ludzie - jak dobrze mieć takich przyjaciół! Nikt nie potrafi bawić się z dziećmi tak jak oni... spacer, basen, wyprawa do kina... I czasem rozczulają nas swoimi pomysłami. Kochani wariaci...:*

Kuśka Brothers

Kuśka Brothers Muzyczne świry. Na ich koncertach zabawa jest szalona i nieprzewidywalna. Lubimy ich za niepowtarzalny i zwariowany humor na scenie. Znajdują czas żeby w swoim zabieganiu pomyśleć o naszym domu i coś miłego dla nas zrobić.

Pani Jadzia

Dusza człowiek i siła spokoju. To czego należy na pewno Pani Jadzi pozazdrościć to cierpliwość, wiedza i umiejętność odpowiadania na pytania wszystkich dzieci jednocześnie.

Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych

Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych Niezwykle szalone i zwariowane” kobitki”, wielkie osobowości i chodzące serca, gotowe pomagać innym. Warto zobaczyć jak wcielają się w rolę modelek.

Ciocia Jola

Ciocia Jola Kuzynka świętego Mikołaja!! Dobry duszek, który nad nami czuwa. Pamięta o wszystkich i jest zawsze kiedy jest potrzebna.

Malina

Malina Podobno każdy ma swojego Anioła Stróża - my mamy Malinę!! Po prostu miód - Malina! Potrafi robić zaje...-fajne imprezy.

Gusia

Gusia Rozśpiewana ciocia, uwielbiana przez dzieci ( i nie tylko), jest mamą dwóch niesamowicie fajnych „facetów”.

Kabaret DNO

O matko! Nie patrzcie na nich bo pękniecie ze śmiechu! Kabaret z masą rekwizytów - prawie jak teatr. Kto ich jeszcze nie widział ten jest krokiet i imadło.

Komenda Hufca ZHP Łódź -Widzew

wieloosobowy i niezawodny przyjaciel. I tu nie ma problemów do nie do rozwiązania! Wszystko jest niemal natychmiast i zgodnie z oczekiwaniami. A jako organizator letnich wyjazdów do lasu i nad morze jest niezastąpiony.

www.bandyci.org

Najmilsi „złoczyńcy” na świecie. Pod jedną nazwą kryje się wielu zwariowanych, ale także mądrych i z wielkim sercem ludzi. Bez nich nic by nie było takie samo.

Zakaz Wyprzedzania

Zakaz Wyprzedzania Grają, śpiewają i nas na koncerty zapraszają.... Bardzo ich lubimy!! Od lewej: Łukasz „Młody”, Dominik „Głodny”, Igor, Adam „Heniek”, Grześ, Robert. A jak przyjdą to objadają nas potwornie! Łakomczuchy...

EKT

EKT Śpiewają i bawią. Jakie głosy i jakie gardła! Miło mieć takich przyjaciół :)

Banderas

Banderas Czasem jest tak, że przypadkowe spotkanie może zaowocować czymś fajnym. I czasem takie znajomości zostają na długie lata. Banderas gra na gitarze, śpiewa i pływa na żaglach. Ania niesamowicie szybko wtopiła się w klimat domu i jest pomocna w procesie różnego artystycznego tworzenia.

Hania, Daniel, Malwina i Henio

Hania, Daniel, Malwina i Henio To jest Ciocia która potrafi zapanować nad tłumem dzieciaków i ich szalonymi pomysłami. Wnosi do domu mnóstwo uśmiechu i radości. Daniel - złota rączka i niesamowity pomocnik we wszystkich pracach ogrodowych. Bardzo chętnie troszczy się o nasz dom, zwierzaki, roślinki... Fajna rodzina z równie fajnymi dziećmi!!

Agnieszka, Mariusz i Weronika

Agnieszka, Mariusz i Weronika Nasi wyjątkowi przyjaciele-rodzina! Jesteśmy z Nich dumni i cieszymy się bardzo ze są z nami : )